UNIPROFISnad by se hodilo něco jako   "Na úvod".
Tento web vznikl na pobavení, zkrácení dlouhé chvíle, zlepšení nálady, k zasmání a snad i k poučení. A jak se říká, není na světě ten, který by se zavděčíl lidem všem. Proto klidně napište co na stránkách postrádáte a co by na nich chybět nemělo.
Něco k vidění je také na sesterských stránkách   » www.sweb.cz/hemi.art «   , které jsou takovou prvotinou a na které čeká nový kabát a malé změny.
No a konečně vlastní doména, kde by se mělo v budoucnu vše sjednotit a měla by se stát takovou vlajkovou lodí   » www.hemi.me.cz «

Přeji příjemně strávený čas na tomto webu.       Míla   H.


Tyto stránky byly vytvořeny pro rozlišení monitoru 800 x 600. Zároveň s ohledem na co nejmenší náročnost na PC při načítání a proto jsou tak skromné na grafiku a jiné věci, které jsou sice lahodící oku a oživením stránky, ale zároveň prodlužující načítání stránky a tím i více zatěžující počítač.  Stránky jsou dělané tak, aby se daly stáhnout a prohlížet bez připojení. Vše je na amatérské úrovni a tak se omlouvám za případné kosmetické vady na kráse.


Děkuji moc Janě, Petře, Gábině, Martině, Mirkovi, Jarkovi, Tomášovi a dalším hodným lidičkám, kteří mi posílají podměty ke stránkám a díky kterým je stále se nad čím pousmát, což je smyslem tohoto webu.

Naposledy upraveno: 18. února 2003